Новини на БФБЛ

Нашите шампиони

29 юни 2019
Нашите шампиони

16-а Олимпиада на бизнес лидерите

ШАМПИОНИТЕ

ТУРНИР ПО ФУТБОЛ ЗА КУПАТА НА ПЪРВА ИНВЕСТИЦИОННА БАНКА

Първо място – ОББ

Второ място – Спиди

Трето място – адв. дружество „Гугушев и партньори“

ТУРНИР ПО ВОЛЕЙБОЛ ЗА КУПАТА НА ЧЕЗ

Първо място – Сименс

Второ място – ОББ

Трето място – Аларик

ТУРНИР ПО БАСКЕТБОЛ ЗА КУПАТА НА КАДИЛАК БЪЛГАРИЯ

Първо място – ОББ

Второ място – ЧЕЗ

Трето място – Пощенска банка

ТУРНИР ПО ТЕНИС ЗА КУПАТА НА БНП ПАРИБА

Мъже

Първо място – Мартин Николов, Пощенска банка

Второ място – Данаил Данаилов, Спиди

Трето място – Георги Христонов, ОББ

Жени

Първо място – Красимира Данаилова, Спиди

Второ място – Елена Кошлукова, ОББ

Трето място – Емел Бекирова, адв. дружество „Станков, Тодоров, Хинков & Спасов“

ТУРНИР ПО САЛСА ЗА КУПАТА НА АСТРА ЗЕНЕКА

Първо място – Екатерина Анчева, УниКредит Булбанк

Второ място – Елица Делчева, Къртис / Балкан

Второ място – Пенка Кирякова

Трето място – Кристин Коен, Аларик

Трето място – Георги Бибин, Първа инвестиционна банка

ТУРНИР ПО ТЕНИС НА МАСА ЗА КУПАТА НА УНИКРЕДИТ БУЛБАНК

Жени

Първо място – Весела Асенова, Кордеел

Второ място – Глория Манева, Хостуей

Трето място – Михаела Панчева, ОББ

Мъже

Първо място – Александър Гълъбов, ОББ

Второ място – Асен Христов, Пощенска банка

Трето място – Ивайло Филипов, ОББ

ТУРНИР ПО ДАРТС ЗА КУПАТА НА СПИДИ

Първо място – Станимира Николова, ОББ

Второ място – Джоджи Цале, ОББ

Трето място – Данаил Арабаджиев, Аларик

 

ТУРНИР ПО ШАХМАТ ЗА КУПАТА НА „ПЕНКОВ, МАРКОВ И ПАРТНЬОРИ“

Първо място – Андрей Манев, Матрикс

Второ място – Петър Барбалов

Трето място – Боян Атанасов, Първа инвестиционна банка

 

ТУРНИР ПО КАНАДСКА БОРБА

Жени

Първо място – Мария-Елена Бояджиева

Второ място – Глория Манева, Хостуей

Трето място – Адриана Александрова, Уърлд Транспорт Оувърсийз Българи

Мъже

Първо място – Виктор Дарданов, Аларик

Второ място – Георги Проданов, Аларик

Трето място – Станимир Станев, Елтрак

 

ТУРНИР ПО БАДМИНТОН

Жени

Първо място – Екатерина Венелинова, ОББ

Второ място – Петя Минева, Астра Зенека

Трето място – Ирина Рогозанска, Астра Зенека

Мъже

Първо място – Калоян Асенов, Кордеел

Второ място – Васил Савов, Астра Зенека

Трето място – Александър Гълъбов, ОББ

Още новини от БФБЛ

Честната игра и отборният дух победиха в 16-ата Олимпиада на бизнес лидерите

01 юли 2019

Първа среща на участниците в “Мениджърска академия за училищни директори”

28 юни 2019

Олимпиадата на бизнес лидерите 2019 е на 29 юни

14 юни 2019
Всички новини

Новини от членове на БФБЛ

Отличия за Cargill България

bg/12 юли 2019

Награди за стипендиантската програма със социална насоченост на Американския университет в България

bg/12 юли 2019

Социалните инициативи на Лидл България с награди

bg/11 юли 2019
Всички новини

Членове на БФБЛ

» Присъединете се към БФБЛ

© 1999-2019 БФБЛ. Всички права запазени | Условия за ползване | Политика за поверителност
Уеб дизайн и програмиране M3 Communications Group, Inc.
Следвайте ни в: